НАШІ ФОТОАЛЬБОМИ: ЧАС В КАДРАХ... - ПП "Автомагістраль"

Перейти до змісту

Головне меню

НАШІ ФОТОАЛЬБОМИ: ЧАС В КАДРАХ...

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Село Синяк, Вишгородський район, Київська область

ГОЛОВНИЙ ОФІС ТА ТЕХНІЧНА БАЗА ПП "АВТОМАГІСТРАЛЬ".
07351,
Київська область,
Вишгородський район,
с
ело Синяк,
вулиця Леніна,
будинок №68.

Ми побудували власними силами та можливостями чудову та найсучаснішу технічну базу. На площі понад 20 000 квадратних метрів розмістився сучасний офісний комлекс з усіма умовами роботи для співробітників нашої компанії, корпус відділу механізації, відділ управління та контролю транспорту і механізмів на базі GPS навігації, сучасні майстерні по ремонту транспорту та дорожньо-будівельної технікі з сучасним обладнанням. На базі також є гуртожиток для проживання співробітніків нашої компанії. У 2012 році введена в експлуатацію власна їдальня для забезпечення харчування співробітників компанії як інженерного персоналу так і працівників на будівельних ділянках та лінійних підрозділах підприємства.

Село Крячки, Васильківський район, Київська область

ПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС З ВИРОБНИЦТВА АСФАЛЬТОБЕТОНУ
ТА БІТУМНЕ СХОВИЩЕ ПП "АВТОМАГІСТРАЛЬ".
08600,
Київська область,
Васильківський район,
село Крячки,
вулиця Кривова,
будинок №46.

Нами побудований надсучасний промисловий комплекс з виробництва асфальтобетону. До складу комплексу що розташувався на території більше ніж на 50 000 квадратних метрів увійшли сучасні заводи з випуску асфальтобетону, адміністративні будівлі інженерного та обслуговуючого персоналу, майстерні з ремонту обладнання, склади для зберігання сипучих матеріалів, одне з найбільших підземних бітумних сховищ в Україні на більш ніж 3 000 тонн, залізнична гілка, яка дозволяє доставляти сировину на заводи в стислі терміни, не зупиняючи процес виробництва.

Село Демидів, Вишгородський район, Київська область

ЗАВОД З ВИРОБНИЦТВА АСФАЛЬТОБЕТОНУ ПП "АВТОМАГІСТРАЛЬ".
Київська область,
Вишгородський район,
село Демидів,
Урочище "Березки".

Для збільшення потужностей, підвищення продуктивності, мобільності виробництва, був побудований цей завод. На території в 23 000 квадратних метрів розташувався сучасний потужний завод а також великі сховища сировинних матеріалів, що використовуються підприємством при виробництві сфальтобетону. Цей завод виконує і вирішує особливі завдання в ланцюжку розширення географії робіт нашої компанії.

Місто Коростень, Житомирська область

ПРОМИСДЛОВИЙ КОМПЛЕКС
З ВИРОБНИЦТВА АСФАЛЬТОБЕТОНУ ПП "АВТОМАГІСТРАЛЬ".
11500,
Житомірська область,
місто Коростень,
вулиця Шатрищанська,
будинок №73.

Із зміною і розширенням географії робіт, що виконує наша компанія, а також враховуючи нові умови виробництва швидких і якісних дорожньо-будівельних робіт, в 2012 році компанія ПП "Автомагістраль" почала будывництво та реконструкцію нового сучасного промислового комплексу з виробництва асфальтобетону в місті Коростень Житомирської області . Небагато часу, завзяття, знань і досвіду - і ще один завод даст нашої компанії так необхідну продукцію. Ми стаємо ще більш потужним, розвинутим, технологічним, надсучасним промислово-виробничим підприємством дорожньої галузі, що завжди шагає в ногу із часом.

Шукаємо разом
Назад до змісту | Назад до головного меню