ПРО НАС: В ПОДРОБИЦЯХ ЧАСУ... - ПП "Автомагістраль"

Перейти до змісту

Головне меню


НАША ДОМАШНЯ СТОРІНКА

ПРО НАС:  ЖИТТЯ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА В ПОДРОБИЦЯХ ЧАСУ... 2001-2012

Сьогодні:

2001
РІК
ЗАСНУВАННЯ
ПРИВАТНОГО
ПІДПРИЄМСТВА
"АВТОМАГІСТРАЛЬ"

2004
БУДІВНИЦТВО КОМПЛЕКСУ
ПП "АВТОМАГІСТРАЛЬ"
З ВИРОБНИЦТВА
АСФАЛЬТОБЕТОНУ
с. Крячки, Київська область

2005
БУДІВНИЦТВО
ГОЛОВНОГО ОФІСУ
ТА ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ
ПП "АВТОМАГІСТРАЛЬ"
с. Синяк, Київська область

2010
БУДІВНИЦТВО ЗАВОДУ
ПП "АВТОМАГІСТРАЛЬ"
З ВИРОБНИЦТВА
АСФАЛЬТОБЕТОНУ
с. Демидів, Київська область

16.05.2001р.
Вже понад 10 років на ринку дорожнього будівництва. За цей час ПП "Автомагістраль"  стало потужною, сучасною, технологічною компанією, яка має розвинуту інфраструктуру, що динамічно розвивається навіть в сьогоднішніх умовах жорсткої конкуренції. Ми знаємо як будувати краще, швидше, надійніше.

Ми виконуємо повний комплекс дорожніх будівельно - монтажних  робіт, розпочинаючи з підготовчих земляних робіт і закінчуючи облаштуванням доріг. Протягом усіх цих років, завдяки нашої професійній діяльності, ми стали надійним та відповідальним партнером. Ми завжди готові до
спільної плідної роботи.
Всі наші знання, весь наш досвід та

можливості ми втілюємо в кінцевий результат - будівництво кращих доріг.

Читати далі...

Нами збудований надсучасний промисловий комплекс з виробництва асфальтобетону.
До складу комплексу, що розташувався на території понад 50 000 кв. метрів увійшли два завода з випуску асфальтобетону, адміністративна будівля інженерно-технічного та обслуговуючого персоналу, гуртожиток, сучасни майстерні з ремонту обладнання, великі склади, одне з найбільших підземних бітумних сховищ в Україні на більш ніж 3 000 тонн, залізнична гілка, яка дозволяє доставляти сировину на заводи в стислі терміни, не зупиняючи процес виробництва.
Н
а території комплексу розмістилася наша власна сучасна лабораторія, сертифікована відповідно існуючим державним нормативно-технічним документам та регламентам. Лабораторія дозволяє проводити обширні різні сучасні види діагностики та досліджень матеріалів і готової продукції, що відносяться до дорожньо-будівельної галузі, тим самим підтримуючи постійний контроль якості будівництва.

Дивитися далі...

Ми побудували власними силами та можливостями чудову та найсучаснішу технічну базу та офіс. На площі понад 20 000 квадратних метрів розмістився сучасний офісний комлекс з усіма умовами роботи для співробітників нашої компанії, корпус відділу механізації, відділ управління та контролю транспорту і механізмів на базі GPS навігації, сучасні майстерні по ремонту транспорту та дорожньо-будівельної технікі з сучасним імпортним обладнанням, власний великий парк автомобільной та спеціальної дорожньої техніки і механізмів.
На базі також є гуртожиток для проживання співробітніків нашої компанії. У 2012 році введена в експлуатацію власна їдальня для забезпечення харчування співробітників компанії як інженерного персоналу так і працівників на будівельних ділянках та лінійних підрозділів підприємства. Адміністратівні будівлі включають в себе офісни приміщення, в якіх працює біля сорока прцивніків аппарату управління нашої компанії.

Дивитися далі...


Для збільшення потужностей, підвищення продуктивності, мобільності виробництва, був побудований цей завод.
На території в 23 000 квадратних метрів розташувався сучасний потужний завод а також великі сховища сировинних матеріалів, що використовуються підприємством при виробництві асфальтобетону.
Цей завод виконує і вирішує особливо важні завдання в ланцюжку розширення географії виробництва робіт нашої компанії.

Дивитися далі...

З НОВИН 2012 РОКУ:


БУДІВНИЦТВО ДІЛЯНКИ
НОВОЇ АВТОДОРОГИ
КИЇВ-ІРПІНЬ.
ВІДКРИТТЯ РУХУ.

13 січня 2012 року.
Докладніше - в розділі "НОВИНИ" Фотогалереї сайту.

Докладніше...

З НОВИН 2012 РОКУ:


ПОЧАТОК БУДІВНИЦТВА ТА
РЕКОНСТРУКЦІЇ ПРОМИСЛОВОГО
КОМПЛЕКСУ ПП "АВТОМАГІСТРАЛЬ"
З ВИРОБНИЦТВА АСФАЛЬТОБЕТОНУ
в місті Коростень.

Докладніше - в розділі "НОВИНИ" Фотогалереї сайту.

Докладніше...

Шукаємо разом
Назад до змісту | Назад до головного меню