НАШІ ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ - ПП "Автомагістраль"

Перейти до змісту

Головне меню

НАШІ ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

ПРО НАС


Приватне підприємство «Автомагістраль» є сучасним,
технологічним, швидкозростаючим та потужним підприємством дорожньо-будівельної галузі. Ми виконуємо повний комплекс дорожніх будівельно–монтажних робіт, розпочинаючи з підготовчих земляних робіт і закінчуючи повним облаштуванням доріг. Започаткувавши свою діяльність у 2001 році, ми ні на крок не зупинямось для виконання своїх цілей та завдань. Ми стаємо ще більш розвинутим та потужніїшім підприємством, що завжди іде в ногу з часом.Кваліфікація ПП «Автомагістраль»
складається з різних професіїних послуг у сфері дорожнього будівництва та вантажних автоперевезень. А саме: будівництво, ремонт, реконструкція автомобільних доріг всіх рівнів складності (земляні роботи, влаштування водовідвідних конструкцій, влаштування дорожнього одягу, облаштування та належності дороги (нанесення горизонтальної дорожньої розмітки), виробництво асфальтобетонної та бетонної продукції, всі види вантажних перевезень (великовагові, великогабаритні та небезпечні вантажі). Підприємство має Ліцензію на будівельну діяльність (серія АД №040215) та Ліцензію на внутрішні та міжнародні перевезення вантажів (серія АВ №311285).

                   

     ПП «Автомагістраль» є потужним підприємством у дорожній галузі нашої країни, що постійно розвивається та вдосконалює свою діяльність орієнтовану на довгострокову та стабільну роботу як в Україні так і за її межами. Фінансово-виробнича потужність складає близько 250 млн. гривень та більш ніж 200 тисяч тон виробляємої продукції на рік.
    
Великий власний парк дорожньо-будівельної техніки та автотранспорту, виробничі бази із сучасними заводами, висококваліфіковані спеціалісти завжди готові виконувати поставлені завдання якісно, відповідально та своєчасно.

     Обсяг виконаних робіт за 2011 рік по договорах генерального підряду склав 150 млн. гривень, в тому числі 130 млн. гривень - власними силами нашої компанії. Крім того надано послуг стороннім організаціям та підприємствам різних форм власності більш ніж на 10 млн. гривень і вироблено нашими заводами близько 150 тис. тон асфальтобетонної продукції.
     

    Вот лише неповний перелік основних об’єктів, що виконані ПП «Автомагістраль» впродовж 2011 - 2012 роках:

-Реконструкція вул. Набережна в м. Вишгород
(замовник Служба автомобільних доріг в Київській області);
-
Капітальний ремонт вул. Дніпроводської в м. Київ
(замовник Комунальна корпорація Київавтодор);
-
Ремонт автомобільної дороги Дитятки – Чорнобиль – Копачі
(замовник ДСП "Чорнобильський спецкомбінат");
-
Ремонт вулиць і доріг, що належать до комунальної власності, у містах та інших населених пунктах Київської області
(замовник Головне управління капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації);
-
Будівництво транспортної розв’язки біля станції метрополітену «Дніпро» у Печерському районі м. Києва
(Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Київ.)
-Будівництво автомобільної дороги Київ – Ірпінь

(замовник Служба автомобільних доріг в Київській області);
-Капітальний ремонт автомобільної дороги Київ – Одеса на ділянці км 38+500 - км 42+000

(замовник Служба автомобільних доріг в  Київській області);
-Капітальний ремонт автомобільної дороги Київ-Ковель-Ягодин на ділянці км 21+200 – км 22+900

(замовник Служба автомобільних доріг в Київській області).

Дивитися докладніше...    


    На сьогоднішній день чисельний склад нашої компанії становить близько 320 чоловік. На підприємстве працюють як молоді так ї дуже досвідчені фахівці дорожньо-будівельної галузі різноманітних професії - від водіїв автотранспорту і механізаторів дорожной спецтехніки, укладальників асфальту і дорожніх розмітників, інженерно-технічних працівників до співробітників апарату управління компанії. Всі ми разом виконуємо єдину мету - будівництво кращіх доріг, доріг для вашого задоволення.


Шукаємо разом
Назад до змісту | Назад до головного меню