НОВИНИ: ЯК ВОНИ Є... - ПП "Автомагістраль"

Перейти до змісту

Головне меню

НОВИНИ: ЯК ВОНИ Є...

ФОТОГАЛЕРЕЯ

03.09.2012р. Понеділок.    
ПОЧАТОК БУДІВНИЦТВА ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ПП "АВТОМАГІСТРАЛЬ"
З ВИРОБНИЦТВА АСФАЛЬТОБЕТОНУ. Місто Коростень.

       Ми почали будівництво та реконструкцію нового сучасного промислового комплексу з виробництва асфальтобетону в місті Коростень Житомирської області . Із зміною і розширенням географії робіт, що виконує наша компанія, а також враховуючи нові умови виконання швидких і якісних дорожньо-будівельних робіт, цей завод буде мати особливе значення в ряду всіх підрозділів та об`єктів, що входять до складу підприємства. На нашій новинній сторінці ми постійно будемо розповідати про хід робіт в м. Коростень. Незабаром ми оновимо ї фотогалерею.

13.01.2012р. П`ятниця.    

БУДІВНИЦТВО ДІЛЯНКИ НОВОЇ АВТОДОРОГИ КИЇВ-ІРПІНЬ. ВІДКРИТТЯ РУХУ. 13 січня 2012 року.

       Сьогодні була відкрита нова автодорога Київ-Ірпінь. В урочистому відкритті прийняв участь Прем'єр-міністр України Азаров Микола Янович. "Я очень рад, что сегодня эта небольшая в масштабах страны задача решена. Далее по этой дороге мы запустим троллейбус, перенесем линию электропередач, и в мае начнется движение большегрузного автотранспорта. За этот год мы сделаем проектно-сметную документацию, и к концу года запустим движение троллейбусов", - повідомив Микола Азаров.
       
Для забезпечення швидкого та комфортного проїзду з Києва до Ірпеня була побудувана нова ділянка автомобільної дороги Р-30 довжиною 5,8 кілометрів і відремонтовано трикілометровий відрізок вулиць Ірпеня, за якими буде здійснюватися в'їзд в місто. При будівництві нової дороги були проведені побутова каналізаційна мережа, кабельні лінії зв'язку та водопровід. Встановлені водопропускні труби та дощова каналізація. Нова чотирьохсмугова дорога з'єднує вулиці Генерала Наумова на масиві Новобіличі у Києві та житловий масив Романівка у місті Ірпінь. Теперь відстань за маршрутом становить на 13 км меньш ніж за старий.
       Приватне підприємство "АВТОМАГІСТРАЛЬ" у складі дорожньо-будівельной Ділниці №4 під керівництвом начальника дільниці Скоростецького Віталія Васильовича прийняло безпосередню участь у будівництві цієй автодорозі. За гідну та професійну роботу усі будівельники нашої компанії були відзначені прем'єр-міністром України Азаровим Миколою Яновичем. Він особисто привітав нашіх дорожних будівельників.
На фото: Начальник Дільниці №4 Скоростецький В.В. приймає особисте вітання від  Прем'єр-міністра України Азарова Миколи Яновича.

Сьогодні:
Шукаємо разом
Назад до змісту | Назад до головного меню