НАШІ ПОТУЖНОСТІ

Кваліфікація ПП «Автомагістраль» складається з різних професіїних послуг у сфері дорожнього будівництва та вантажних автоперевезень. А саме: будівництво, ремонт, реконструкція автомобільних доріг всіх рівнів складності (земляні роботи, влаштування водовідвідних конструкцій, влаштування дорожнього одягу, облаштування та належності дороги (нанесення горизонтальної дорожньої розмітки), виробництво асфальтобетонної та бетонної продукції, всі види вантажних перевезень (великовагові, великогабаритні та небезпечні вантажі).

Підприємство має Ліцензію на будівельну діяльність , Свідоцтво про атестацію лабораторії  та інший перелік необхідних свідоцтв та дозволів.

ВИРОБНИЦТВО

Ми є потужним підприємством у дорожній галузі нашої країни, що постійно розвивається та вдосконалює свою діяльність орієнтовану на довгострокову та стабільну роботу як в Україні так і за її межами. Фінансово-виробнича потужність складає більше 3 млрд.грн.  та більш ніж 1 млн. тон виробляємої продукції на рік.

До виробничих потужностей підприємства відносяться 8 асфальтобетонних заводів марок Тельтомат, КДМ, ДС, що дозволяють випускати більше 5 000 т. асфальтобетонної суміші в зміну та бетонозмішувачі марки ДС, що дозволяє виготовляти бетонної продукції до 2000 т. за зміну. Асфальтобетонні заводи оснащенні новітніми установками що дозволяє виготовляти всі види асфальтобетонних сумішей включаючи щебенево-мастичний асфальтобетон.

Виробничі бази та заводи забезпеченні бітумосховищамим на більш ніж 4000 тонн, залізничною колією, що дає можливість забезпечити постачання матеріалів залізничним транспортом до 2000 тонн за зміну. Всі бази оснащенні сучасними автомобільними вагами (60 тонн).

КОМАНДА

На сьогоднішній день чисельний склад нашого підприємства становить близько 900 чоловік. На підприємстві працюють як молоді так і дуже досвідчені фахівці дорожньо-будівельної галузі різноманітних професії – від водіїв автотранспорту і механізаторів дорожной спецтехніки, укладальників асфальту і дорожніх розмітників, інженерно-технічних працівників до співробітників апарату управління підприємства. Всі ми разом виконуємо єдину мету – будівництво кращіх доріг, доріг для вашого задоволення.

НАШІ МОЖЛИВОСТІ

ПП «Автомагістраль» має у своєму складі повну розвинену інженерну інфраструктуру, в складі якої є випробувальна лабораторія, яка спеціалізується в дослідженні ґрунтів, кам’яних матеріалів, бетонних та асфальтобетонних сумішей (свідоцтво про атестацію
№70А-105-10 від 02.11.2010р.).