НАШІ ВИРОБНИЧІ МОЖЛИВОСТІ - ПП "Автомагістраль"

Перейти до змісту

Головне меню

НАШІ ВИРОБНИЧІ МОЖЛИВОСТІ

ПРО НАС


    
ПП «Автомагістраль» має у своєму складі повну розвинену інженерну інфраструктуру, в складі якої є випробувальна лабораторія, яка спеціалізується в дослідженні ґрунтів, кам’яних матеріалів, бетонних та асфальтобетонних сумішей (свідоцтво про атестацію
№70А-105-10 від 02.11.2010р.).     ПП «Автомагістраль» має сучасний парк автомобільного транспорту різного призначення в кількості більше 80 одиниць, в тому числі : самоскиди різного класу, як для транспортування в кар’єрних умовах так і звичайних умовах, сідельні тягачі з напівпричепами, спецтранспорт, напівпричепи для перевезення дорожньо–будівельної техніки, великовагових, великогабаритних та небезпечних вантажів (трал, бітумовоз, цементовоз), авто гудронатор, автокран, паливозаправники, поливо-мийні машини. Даний автотранспорт дозволяє повністю забезпечити власне підприємство усіма необхідними дорожньо–будівельними матеріалами, як для виготовлення власної продукції так і для поставки на об’єкти.
     
Для оперативного управління і контролю за вантажоперевезеннями на підприємстві впроваджено систему транспортної навігації (GPS), що є результатом реагування на інтенсивний розвиток ринку автоперевезень, підвищення вимог до безпеки перевезення вантажів і їх станом і охороною самих рухомих об’єктів.
    Машини і механізми, що знаходяться на балансі підприємства дають можливість виконувати всі види дорожньо–будівельних робіт. До складу парку механізмів входять сучасні:
- екскаватори (марки САТ, Komatsu) місткість ковша від 0,16 м3 до 1,7 м3;
- бульдозери;
- автогрейдери (ГС-14.02, ДЗ 98 Б);
- ґрунтові віброкотки (Bomag);
- асфальтоукладачі “ Vogele Super 1800”, міні асфальтоукладач “ Vogele Super 800” ;
- котки марок НАММ, Bomag, Рuma, CAT, різної ваги від тротуарних до максимально допустимих, гладко вальцеві та комбінованої дії;
- машина для холодного фрезерування асфальтобетонного покриття "Wirtgen 500",
- навантажувачі “Stalowa Wola L -34”, NEW HOLLAND L-170,
- мала механізація від найменших віброплит до великих генераторів.
- окремо виділена лінія механізації машин для нанесення горизонтальної розмітки доріг в кількості 5 машин фірми Hofman.
Всього база механізмів налічує
понад 50 одиниць.
     ПП «Автомагістраль» має відокремленні виробничі бази в селах Демидів і Синяк Київської області Вишгородського району, а також в селі Крячки Київської області Васильківського району, на яких знаходяться адміністративні будівлі, гуртожитки та виробничі потужності підприємства.
     До виробничих потужностей підприємства відносяться 3 асфальтобетонних заводи марок Тельтомат, КДМ-201, що дозволяє випускати близько 2200 т. асфальтобетонної суміші в зміну та бетонозмішувач марки ДС 50 Б, що дозволяє виготовляти бетонної продукції до 1000 т. за зміну. Асфальтобетонні заводи оснащенні новітніми установками що дозволяє виготовляти всі види асфальтобетонних сумішей включаючи щебенево-мастичний асфальтобетон.

   

               
     
Виробничі бази та заводи забезпеченні бітумосховищем на більш ніж 3000 тонн, підвищеною залізничною колією, що дає можливість забезпечити постачання матеріалів залізничним транспортом до 2000 тонн за зміну. Всі бази оснащенні сучасними автомобільними вагами (60 тонн).

       

     Важливу роль у забезпеченні безпеки руху відіграє не тільки підтримка доріг у відповідному якісному стані, а й дорожня розмітка. Приватне підприємство «Автомагістраль» в своєму складі має підрозділ, який налічує 5 машин з нанесення дорожньої розмітки. Всі розміточні машин, пройшли відповідну атестацію та використовують фарби, які мають сертифікат якості галузевого центру сертифікації при Державному Науково-Технічному Центрі «Дор'якість». ПП «Автомагістраль» виконує роботи з нанесення дорожньої розмітки на автошляхах Києва і Київської області, а також в інших регіонах України.     
Адміністративно-побутові приміщення, що знаходяться на виробничих базах забезпечені всім необхідним, як для адміністративного персоналу так і для проживання робітників. В 2012 році була відкрита власна сучасна їдальня, що забезпечує харчування наших співробітників та постачання комплексних обідів на виробничі дільниці та лінейні підрозділи.
     Для ремонту власного автотранспорту та механізмів введена в експлуатацію надсучасна ремонтна майстерня з необхідним обладнанням та устаткуванням.

     


     
Приватне підприємство "Автомагістраль" акредитовано на відповідність вимогам управління якістю державного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009 (сертифікат №UA-GC/1/027:2011).
МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ДО ДОВГОТРИВАЛИХ ПАРТНЕРСЬКИХ ВІДНОСИН ДЛЯ ЗДІЇСНЕННЯ ЯКІСНОГО, КОНКУРЕТОСПРОМОЖНЬОГО І ЕФЕКТИВНОГО БІЗНЕСУ, ВРАХУВАВШИ ВСІ ПОБАЖАННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ КЛІЕНТА
ДЛЯ
ОТРИМАННЯ МАКСИМАЛЬНОГО РЕЗУЛЬТАТУ.

Шукаємо разом
Назад до змісту | Назад до головного меню